1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
 3. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
 4. کاربر باید آدرس، شماره همراه و  پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
 5. عضویت در سایت  ایران کامپوزیت رایگان است.
 6. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام ابزارهای ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و ایران کامپوزیت مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
 7. برای استفاده از خدمات سایت می بایست در ابتدا ویژگی ها و شرایط استفاده آن خدمات را مطالعه نموده باشید.
 8. رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 9. کالای فروخته شده مرجوع نمی گردد مگر آنکه مشخصات آن با موارد ذکر شده در سایت ایران کامپوزیت مغایرت کامل داشته باشد.
 10. فروشگاه می تواند. در صورت رخداد شرایط خاص (از قبیل اتمام موجودی، مشکلات انبارداری و ….) فروش را لغو نماید.
 11. ایران کامپوزیت مسئولیتی در قبال استفاده نادرست یا اشتباه از کالای فروخته شده توسط مشتری ندارد.
 12. مشتری متعهد می شود قبل از خرید کالا حتما از مشاوره ی کارشناسان ایران کامپوزیت بهره گرفته باشد و در صورت اشتباه در انتخاب و خرید کالا ، تمام مسئولیت به عهده خود او خواهد بود.
 13. مشتری موظف است پس از هربار خرید با حداقل مقدار ممکن(۵۰ تا ۱۰۰گرم) محصول را تست و درصورت اثبات مغایرت یا مشکل احتمالی، محصول عودت یا تعویض خواهد شد.
 14. بدیهیست درصورت مصرف کل یا بخش زیادی از محصول خریداری شده، شرکت مسولیتی در قبال جبران مواد یا خسارات احتمالی نخواهد داشت.

 15. فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از حمل و نقل با استفاده از هر گونه روش ارسال، ندارد.